Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

O nas

Jesteśmy pięcioosobową rodziną tropicieli. Lubimy czytać, słuchać, oglądać, poznawać, a przede wszystkim razem spędzać czas. Naszym sprawdzonym sposobem na wspólną rodzinną aktywność jest udział w grze muzealnej Raz, dwa, trzy… warszawiakiem jesteś Ty. W naszym blogu przedstawiamy relacje z tegorocznej edycji plus wycieczki pozakonkursowe.

20180714_1307031

Trop to odcisk łap, jaki zostawia zwierzę. Pochylając się nad nim, możemy rozpoznać jego właściciela, a idąc tym śladem, możemy przekonać się o kierunku i celu wędrówki zwierzęcia. Tropią leśnicy, myśliwi, ale także detektywi. My również podczas podróży wypatrujemy interesujących nas miejsc, polujemy na oryginalne okazy i rozwiązujemy zagadki.
Niepodległa to naturalnie Polska, nasza ojczyzna, widziana z perspektywy małego dziecka, który dopiero uczy się Jej historii, poznaje i chłonie nowości sprzed stu, dwustu czy tysiąca lat i dorosłego, który swoje już wie, coś pamięta ze szkoły, telewizji, z rodzinnych opowieści, dużo rzeczy miał już szansę zapomnieć, sam do końca nie potrafi pojąć zagmatwanych dziejów swojego kraju, a co dopiero umieć przekazać je swoim dzieciom w sposób jasny i ciekawy.

20181104_193737.jpg

1 myśl w temacie “O nas

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close